Widget Image
Widget Image
Sklep EOS Life Lights- wysokiej jakości akcesoria odblaskowe dla kobiet i dzieci.

Eos Life Lights Girl

Nie ma nic piękniejszego nad troskę o życie, jednak nie każdy dodatek ochronny jest zgodny z naszą estetyką. Dla osób, dla których funkcjonalność to za mało, dokładamy piękny design. Tak powstaje linia odblaskowych akcesoriów EOS Life Lights.

Elegancja i nowoczesność to słowa, które są symbolem naszej marki, ale to również pojęcia, które charakteryzują dziewczyny dopinające zawieszki do t0rebek, plecaków, worków. To dziewczyny, które w każdym wieku wyrażają co czują względem swojego bezpieczeństwa! Naprasowując odblaskową koniczynkę na kurtkę jeansową zdobywasz kilkunastokrotną przewagę w widoczności po zmierzchu. Jeśli lubisz piesze wędrówki, nie tylko w samym centrum miasta, ale szukanie przygody to Twój żywioł mamy linię odblaskowych naszywek np. na plecak, które w modny sposób podniosą Twoje bezpieczeństwo przy drodze.

Poznajcie nastolatki, przedsiębiorców, mamy i inne kobiety, które pomagają edukować w zakresie bezpieczeństwa, dzięki naszym odblaskowym akcesoriom.
Sprawdź nasze najpopularniejsze hasztagi: #eoslifelights #ellg #eosllgirl i zobacz jak kreatywne i ultra nowoczesne zastosowanie znalazły te piekne drobiazgi. Mądrość jest sexy, a wyrażanie jej w modny sposób to podwójna satysfakcja, chcesz do nas dołączyć?

Oznacz nas na Fan Page’u lub INSTA i pokaż, gdzie nasz odblask mógłby się pojawić. Zdjęcie torebki, plecaka, kurtki? Może masz inny pomysł, gdzie mogą się znaleźć nasze fluorensencyjne akcesoria.

Raz w miesiącu wybierzemy jedną lub kilka osób, którym prześlemy ten wyjątkowy prezent – troski o życie.

Najwspanielsze jest jednak to, że własnie nasze dziewczyny i dzielenie się Waszymi pasjami oraz inspiracjami motywuje nas do tworzenia nowych wzrorów – być może Twoja postać i zainteresowania staną się bazą dla kolejnego wzoru? Pamiętając o hasztagu, zatem nie tylko przypominasz, jak bardzo niewidoczni jesteśmy na rolkach latem, czy zimą po zmierzchu na spacerze, ale sprawiasz, że wkrótce wszystkie rozświetlimi Świat dodatkowym blaskiem!

#eoslifelights, #eosll, #eoslifelightgirl #ellg

     Otaguj nas #EOSLLGirl

Napisz komentarz